03-6194988

דף הבית

בין לקוחותינו

צור קשר

 
    טיפים לעבודות זכוכית
 

ויטרינות | חלונות ראווה

ויטרינות משמשות כחלונות ראווה המתאימות לתצוגה בחנויות ובבתי עסק וכיום, ויטרינות הן חלק בלתי נפרד גם בעיצוב פנים של בתים פרטיים ודירות.

הויטרינות יכולות להשתלב בכל סגנון של עיצוב וניתן להתאים אותן לשילוב בחלל על ידי בחירה נכונה של סוג הזכוכית, רמת השקיפות, הצבע וכמובן תאורה נכונה. הויטרינה מעניקה מראה יוקרתי, ובחנויות הדבר מאפשר להדגיש ולהבליט מוצרים בהתאם לעיצוב החנות ובנוסף לשמור על המוצרים ממגע.

כאשר הויטרינה משמשת כחלון ראווה ניתן למשוך בעזרתה את תשומת לב העוברים והשבים ובעזרת עיצוב מתאים ותאורה נכונה להגדיל את המכירות של בית העסק, הויטרינה משמשת כהזמנה ללקוחות ולכן חשוב שתהיה יוקרתית ואיכותית.

 

ויטרינות זכוכיתויטרינות זכוכית וחלון ראווה

 

 

בנוסף, ויטרינות המותקנות בתוך החנות מאפשרות להציג בצורה ייחודית מוצרים יוקרתיים במיוחד ולשמש ככלי להבלטה ומשיכת תשומת הלב. בחנויות בהן המוצרים הם יקרים ואיכותיים, כדוגמת חנויות תכשיטים, הויטרינה בעצם מאפשרת לחשוף מוצרים העשויים מזהב ויהלומים ללא חשש ויצירת תצוגה יוקרתית ונוחה לחנויות מסוג זה.

הויטרינות הן לעיתים הדבר היחיד שמפריד בין הלקוחות והמוצר-

ולכן עליהן להיות אמינות ועשויות מחומרים חזקים ואיכותיים בכדי למנוע גניבות, כמו כן הויטרינה צריכה להיות קלה לניקוי ותחזוקה.

השימוש בויטרינות נפוץ מאוד גם בתחום המזון. בבתי קפה ומסעדות שבהם ניתן להציג מנות ייחודיות וגם במעדניות ומזנונים שבהן מוצגים מגוון רב של מוצרי מזון. תצוגה של מוצרי מזון בויטרינה מעוצבת ומוארת כראוי מעשירה את חווית הלקוח ונותנת תחושה של ניקיון ושקיפות.
שימוש נפוץ נוסף בויטרינות ניתן לראות בחדרי ספא וטיפולים שונים שבהם הויטרינה מאפשרת חיבור של החדר עם הנוף ונותן תחושה של חלל גדול ופתוח.

 

חלון ראווה

 

בבתים פרטיים השימוש בויטרינות הוא בעיקר לצורך חלונות הזזה במרפסות אך בהחלט ניתן לראות מגמת עלייה בשימוש בויטרינות בתוך חלל הבית, ויטרינות המשמשות לתצוגה של פריטים ייחודיים בעיקר בחדרי אורחים ובמטבחים מעוצבים. ויטרינה המשמשת לתצוגה שומרת על הפריט מפני לכלוך ואבק ומידם של ילדים.

הויטרינות עצמן מיוצרות מזכוכית וניתן להתאים אותן לכל שימוש. הן מיוצרות במיוחד בכל גודל ובכל צורה וניתן לשלב בהן אלמנטים של עץ ואלומיניום וחומרים שונים.

 

 

 

האחים סופר = קידמה עבורך! חברת האחים סופר בע"מ הוקמה בשנת 1971 ע"י האחים משה ויצחק סופר. החברה הוקמה כעסק משפחתי שהתפתח וגדל עם השנים. כיום באפשרות החברה לספק מענה ללקוחותיה במגוון רחב ועשיר של שירותים, לקהל גדול של לקוחות.השירותים ניתנים לקבלנים ואדריכלים, לחברות עיסקיות, לבעלי מקצוע שונים מענף הבנייה והשיפוצים וכן ליזמים, מן המובילים בתחומם!אנו ממשיכים לחדש, לשפר ולהביא לקהל לקוחותינו, עסקיים ופרטיים כאחד את הסטנדנטים המתקדמים והחדישים ביותר, תוך הקפדה על איכות ואמינות המוצרים ובהתאמה למילניום השלישי. כל זאת ביחס אישי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר ובמגמה לשפר את איכות החיים במישור העסקי והפרטי כאחד.

אנא מלאו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם.