03-6194988

דף הבית

בין לקוחותינו

צור קשר

 
    טיפים לעבודות זכוכית
 

עבודות זכוכית

אין להקל ראש בעבודות זכוכית שכן בכל עבודה כזו קיימים מרכיבים רבים הכוללים, בטיחות, איכות המוצר, אורך חיי המוצר, עיצוב ואסטטיקה.
כיום ניתן למצוא מוצרים רבים שזכוכית היא חלק ניכר מתוך השלם. כגון מיגדלים רבי קומות, קניונים גדולים ובתים פרטיים. בכל אלו הזכוכית היא מרכיב חשוב.
כמו כן אין לזלזל באחד האלמנטים המשביחים את אורך חיי מוצרי הזכוכית, הוא אלמנט הרכבת הזכוכית. עבודות זכוכית  והתקנה מקצועית של חלונות, וויטרינות, מקלחונים ועוד רבים ממוצרי הזכוכית, עשויה להוסיף עד כעשור שלם לחיי המוצר.
עבודת התקנת הזכוכית נעשת אף לפעמים בעמל רב, שכן הזכוכית שבירה ואין מרווח לטעויות. בעיקר במצב של התקנה גבוהה, התקנה במקומות צרים או התקנה שלילית (התקנת זכוכית תלויה כגג או מכסה). עבודות זכוכוית והרכבת הזכוכית משתמשים לרוב בחומרים עמידים במיוחד וחזקים יותר מכל חומר הדבקה אחר בתחום הבניה. אותם חומרי הדבקה חייבים לעמוד בתקנים המחמירים ביותר ואף להיות אטומים לנוזלים.
אספקט נוסף הוא תכנות עבודה מורכב, מחושב, מקצועי ונכון. בעבודות זכוכוית הגעה לשטח עם מוצרי זכוכית תעשה רק לאחר תכנון מדוייק, מדידות בשטח, ייצור על פי הזמנה ושינוע בטיחותי.
הזכוכית מגיעה לפס ייצור לאחר שנקבע האם היא זכוכית מחוסמת, זכוכית טריפל, זכוכית בגוון, זכוכית עם חריטה, זכוכית עם התבעה, זכוכית מעוגלת, או אולי זכוכית עם ציפוי.
ביציאה מפס הייצור הזכוכית תבדק האם היא עמדה בלחצים והכוחות אשר פעלו עליה בעת ייצור, על מנת ליצור ממנה את האלמנטים הנדרשים.
על זכוכית ניתן להעביר מניפולציות שונות על מנת להגיע לתוצאות הרצויות, וביידי אמן תוצאות אלו יכולות להגיע ולמתוח את הקו הדק בין תכלית ועיצוב.
מקלחונים מזכוכית מהווים חלק גדול משוק המקלחונים. עבודות זכוכוית וחלונות תצוגה  הינם הרוב המכריע בתחום התצוגה בחנויות. שני אלו עשויים מאותו החומר אך בעלי תכלית שונה. כך גם מעקות זכוכית המחליפים את מעקות הברזל הישנות וחיפוי קיר מזכוכית המחליף את האבן המסורתית.
כל אלו ואחרים, הינם מקצת השימושים בעבודות זכוכוית.
אודות לעיצוב מוקפד ואלגנטי, ניתן לשלב את הזכוכית כחלק אינטגראלי מארכיטקטורה ואדריכלות מודרנית.


 

האחים סופר = קידמה עבורך! חברת האחים סופר בע"מ הוקמה בשנת 1971 ע"י האחים משה ויצחק סופר. החברה הוקמה כעסק משפחתי שהתפתח וגדל עם השנים. כיום באפשרות החברה לספק מענה ללקוחותיה במגוון רחב ועשיר של שירותים, לקהל גדול של לקוחות.השירותים ניתנים לקבלנים ואדריכלים, לחברות עיסקיות, לבעלי מקצוע שונים מענף הבנייה והשיפוצים וכן ליזמים, מן המובילים בתחומם!אנו ממשיכים לחדש, לשפר ולהביא לקהל לקוחותינו, עסקיים ופרטיים כאחד את הסטנדנטים המתקדמים והחדישים ביותר, תוך הקפדה על איכות ואמינות המוצרים ובהתאמה למילניום השלישי. כל זאת ביחס אישי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר ובמגמה לשפר את איכות החיים במישור העסקי והפרטי כאחד.

אנא מלאו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם.