03-6194988

דף הבית

בין לקוחותינו

צור קשר

 
    טיפים לעבודות זכוכית
 
 

חיפוי זכוכית כאלמנט עיצובי


כיום רווח המנהג שכל כמה שנים אנו מבצעים שיפוצים בבית המגורים על מנת לרענן ולחדש את עיצוב הבית מיושנו. עיצוב הבית החדש צריך להיעשות באוזן קשובה לרוחות הנושבות בתחום העיצוב בארץ ובעולם ולעתים יש צורך להיעזר באנשי מקצוע שיעזרו לנו להחליט כיצד נוכל לעצב את הבית שלנו כמיטב הצעקה האחרונה. בנוסף לכך רבים מבעלי הבתים מעוניינים לערוך שיפוץ כללי לביתם משום שעיצוב הבית בסגנון מדורני מפואר חדשני ונקי מעלה את ערך הדירה בפני כל הבאים בשעריה, ובמידה ובית זה מוצע למכירה או להשכרה הרי שמלאכת השיפוץ חשובה שבעתיים.
כיצד נוכל לשפץ ולערוך עיצוב מחדש של הבית
אחד מהדרכים הנפוצות בשנים האחרונות הוא שימוש באלמנטים של זכוכית בעיצוב הבית. שימוש בחומר הזכוכית כאלמנט עיצובי יכול להעשות בדרכים רבות ולשימושים רבים. אחד מהם הוא חיפוי זכוכית. צורת חיפוי זכוכית מקובלת בבתים רבים וגם במשרדים מפוארים ונועדו לתת גוון ייחודי לבית או למשרד בו הם מותקנים. לנעשה רעיון חיפוי זכוכית הוא אומנם רעיון אסטתי גרידא אך העוצמה שהוא מעביר לכל הבאים בשערי הבית המחופה באלמנט חיפוי זכוכית הוא עצום לאין שיעור. כל מי שזוכר עצמו נתקל בעיצוב פנים שכלל אלמנט זה, לא יכל שלא להצביע על חיפוי זכוכית כאלמנט העיצובי הבולט ביותר והמפשיע ביותר על העין האנושית.
לכל אוהבי האסתטיקה והעיצוב זה המקום להמליץ על עשיית חיפוי זכוכית. התקנה של חיפוי זכוכית יכולה להיעשות בכל מקום בבית. אלא שנהוג להתקין זאת במטבחים השונים. מרבית בעלי הבתים יתקינו את חיפוי הזכוכית לאורך המטבח כקישוט ומגן בפני חום למטבח אך ניתן להתקין זאת גם במקומות אחרים כגון בחדרי האמבטיה או חדרי השירותים.
האפשרויות העומדות בפני הלקוחות המעוניינים בהתקנת  מתקני הזכוכית הם רבים. אולם חשוב לבדוק פרמטרים רבים בטרם נחליט איזה בעל מקצוע ניקח. עלינו לברר איזה סוג זכוכית עלינו לבחור בטרם נתקין אותה. לא כל סוגי הזכוכית מותאמים לכך וצריך לבדוק את איכותו. בנוסף לכך ניתן לבחור זכוכית שעליהם מודפסים דגמים שונים בשיטות מיוחדות שיתנו צבע חדיש ורענן לבית או למשרד בהתאם לרוחנו.
האחים סופר = קידמה עבורך! חברת האחים סופר בע"מ הוקמה בשנת 1971 ע"י האחים משה ויצחק סופר. החברה הוקמה כעסק משפחתי שהתפתח וגדל עם השנים. כיום באפשרות החברה לספק מענה ללקוחותיה במגוון רחב ועשיר של שירותים, לקהל גדול של לקוחות.השירותים ניתנים לקבלנים ואדריכלים, לחברות עיסקיות, לבעלי מקצוע שונים מענף הבנייה והשיפוצים וכן ליזמים, מן המובילים בתחומם!אנו ממשיכים לחדש, לשפר ולהביא לקהל לקוחותינו, עסקיים ופרטיים כאחד את הסטנדנטים המתקדמים והחדישים ביותר, תוך הקפדה על איכות ואמינות המוצרים ובהתאמה למילניום השלישי. כל זאת ביחס אישי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר ובמגמה לשפר את איכות החיים במישור העסקי והפרטי כאחד.

אנא מלאו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם.