03-6194988

דף הבית

בין לקוחותינו

צור קשר

 
    טיפים לעבודות זכוכית
 
 

גגוני זכוכית כעיצוב חדשני


בשנים האחרונות אנו עדים לשינויים אדירים בתחום העיצוב על כל גווניו. שינויים אלו מתאפיינים בחזרה אל האסתטיקה הנקייה והפשוטה. נקיון אסטתי זה מתאפיין בשימוש הולך וגובר בציפוי זכוכית בשלל צורות. כיום ניתן לראות במקומות רבים בארץ בין אם מדובר בבתים פרטיים או בתי מגורים שיתופיים, ובין אם מדובר בבנייני משרדים שונים נוכחות מרובה של זכוכית כחלק מהבנייה והעיצוב. הצבת זכוכיות בכל חלקי הבית או המשרד, בין אם מדובר בציפוי פנים ובין אם מדובר בחלק החיצוני של הבית או המשרד, משדרת אווירה סטרילית נקייה מודרנית ויוקרתית. כל בית פרטי או משרד מפואר שמעוניין להעניק למקומו מראה חדשני ויוקרתי מבין שהדרך הטובה ביותר להשגת מטרה עיצובית זו היא בעזרת הכנסת אלמנטים של זכוכית.
אלמנט גגוני זכוכית כטרנד החדש.
כיום ניתן למצוא אלמנטים של בנייה בזכוכית במקומות רבים לשימושים רבים ומגוונים. אחד מהשימושים הנפוצים בשנים האחרונות בתחום עיצוב פנים עם זכוכיות הוא שיטת גגוני זכוכית. אסטתיקת הקמת גגוני זכוכית היא אחד מן צורות העיצוב המרהיבים ביותר אשר מעניקים מראה של הילה וכבוד למקום בו הוא מותקן. אלמנט גגוני הזכוכית  אומנם הוא מרהיב ביופיו ומעניק תחושה שמימית וקסומה אך ביצוע ההתקנה אינה מלאכה פשוטה כלל וכלל. מלאכה זו הדורשת מיומנות רבה ומקצועית תלויה בגורמים רבים שיהפכו את התקנת גגוני זכוכית בצורה הטובה ביותר.
מה צריך לבדוק לפני שמזמינים עבודת גגוני זכוכית
האפשרויות העומדות בפני הלקוח הם רבות וטובות כיום ניתן למצוא חברות רבות המתמחות בהתקנת גגוני זכוכית. אך לא כל הצעה הנשמעת מפתה צריכה בדיקה מדוקדקת זאת משום שהמקצועיות שבמלאכה זו היא זו שבסופו של דבר יוצרת את ההבדלים בין האיכויות השונות. ההבדלים בין האיכויות נובעים גם בין היתר מאיכות הזכוכית מצורת ההדבקה וצורת ההתקנה של הזכוכית. בנוסף לכך יש לקחת בחשבון את הבטיחות שנוקטים בעלי המקצוע בעת עבודתם והבטיחות שהם מבטיחים לאופן התקנת הזכוכיות. אחר שבדקנו את כל הפרמטרים האלו ביסודיות ובפרט את איכות הזכוכית המוצעת עלינו לברר כיצד נוכל ליישם התקנת גגוני זכוכית במקום בו אנו חפצים להתקין זאת. אנשי המקצוע אשר עוסקים במלאכה זו ישמחו לסייע למעוניינים לקבל מידע מפורט אודות זאת. 
 
האחים סופר = קידמה עבורך! חברת האחים סופר בע"מ הוקמה בשנת 1971 ע"י האחים משה ויצחק סופר. החברה הוקמה כעסק משפחתי שהתפתח וגדל עם השנים. כיום באפשרות החברה לספק מענה ללקוחותיה במגוון רחב ועשיר של שירותים, לקהל גדול של לקוחות.השירותים ניתנים לקבלנים ואדריכלים, לחברות עיסקיות, לבעלי מקצוע שונים מענף הבנייה והשיפוצים וכן ליזמים, מן המובילים בתחומם!אנו ממשיכים לחדש, לשפר ולהביא לקהל לקוחותינו, עסקיים ופרטיים כאחד את הסטנדנטים המתקדמים והחדישים ביותר, תוך הקפדה על איכות ואמינות המוצרים ובהתאמה למילניום השלישי. כל זאת ביחס אישי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר ובמגמה לשפר את איכות החיים במישור העסקי והפרטי כאחד.

אנא מלאו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם.