03-6194988

דף הבית

בין לקוחותינו

צור קשר

 
    טיפים לעבודות זכוכית
 

 

מקלחונים לאמבטיה

 

חדר האמבטיה בשנים האחרונות השתדרג והפך לחלק מרכזי בבית ועל כן זוכה לעיצוב ושדרוג. חלק משדרוג חדר האמבטיה כיום יש לזקוף לזכות המקלחונים.

השימוש במקלחון זכוכית באמבטיה מעניק לחדר מראה אחר ויוקרתי ובהמשך למגמה הרווחת בימינו ביחס למקלחונים, המקלחון נתפס כרהיט המשדרג את מראה האמבטיה ומקנה לאמבטיה מראה ייחודי ויוקרתי.

חלק מהמגמה הרווחת כיום ביחס לעיצוב חדר האמבטיה ולשימוש במקלחונים היא בידיעה שאת השקט מהטירוף היומיומי נקבל בחדר האמבטיה . ועל כן ישנה חשיבות רבה בבחירת מקלחונים. שאתה מגיע הביתה אחרי יום עבודה, הרצון הוא קודם כל "להתנקות" מהיום שהיה ואת זה אנו מקבלים מחדר אמבטיה מעוצב ורגוע ומשילוב מקלחונים נכונים ומעוצבים.   

בנוסף למגמת העיצוב הרווחת בעידן של היום, יש יתרון נוסף לשימוש במקלחונים אשר החליפו את האמבטיות הענקיות שתפסו כמעט חצי מחדר האמבטיה כולו ושדרגו את חדר האמבטיה הישן מבחינת המקום ומבחינת הנוחות.

כיום גם חובבי העיצוב בוחרים במקלחונים שכן כיום המקלחונים אינם רק מסגרת אלומיניום פשוטה לפלטת זכוכית. המקלחונים היום מגיעים במגוון רחב, הן מבחינת העיצוב והן מבחינת החומר.

מקלחונים לאמבטיהדוגמא נוספת למקלחונים לאמבטיה

 

השימוש במקלחונים מקנה יתרונות רבים:

  • שימוש במקלחונים מקנה מראה מעוצב ויוקרתי לחדר האמבטיה
  • המקלחונים שומרים על חדר האמבטיה בכך שהם מונעים את יציאת המים לחלל חדר האמבטיה
  • את המקלחונים ניתן להתאים לגודל האמבטיה, גדולה כקטנה
  • שימוש במקלחונים מגדיל את שטח החלל בחדר האמבטיה
  • שילוב מקלחונים יחד עם השימוש באמבטיה
  • מחיר המקלחונים מתאים לכל כיס

לסיכום: השימוש במקלחונים הוא נוח יותר, זול יותר ופשוט יותר וזו הסיבה שניתן למצוא היום את המקלחונים בכל בית כמעט.

כיום קיים מגוון רחב של מקלחונים ועל כן לפני שאנו בוחרים מקלחון נסקור כמה סוגים
 
:המקלחונים הפינתיים ממוקמים בפינת חדר האמבטיה בצורת האות "ר". ניתן למצוא מקלחון עם דלתות מתקפלות או מקלחון עם דלת הזזה. מקלחון זה נחשב לנפוץ והנמכר היום בארץ. מומלץ לחדרי אמבטיה קטנים. הדלתות המתקפלות יוצרות אשליה של חדר אמבטיה גדול יותר.
 
 

 

מקלחונים חזיתיים - המקלחון ממקום בין שני קירות ונפתח באמצעות דלת אחת פנימה או החוצה. מקלחון זה בד"כ יהווה תחליף לאמבטיה הישנה.

מקלחון מותאם אישית – מקלחונים לפי הזמנה המותאמים לחדר האמבטיה של הלקוח.

הקמת המקלחון נחשבת לעבודת זכוכית יוקרתית המצריכה מקצועיות ללא פשרות ועל כן בהתקנת מקלחון או בבחירת מקלחון בהתאמה אישית יש לבחור בעל מקצוע בעל ידע וניסיון של שנים והבחירה באחים סופר היא הבחירה הנכונה בשבילך!

 

 

לגלריית תמונות של
מקלחונים לאמבטיה

האחים סופר = קידמה עבורך! חברת האחים סופר בע"מ הוקמה בשנת 1971 ע"י האחים משה ויצחק סופר. החברה הוקמה כעסק משפחתי שהתפתח וגדל עם השנים. כיום באפשרות החברה לספק מענה ללקוחותיה במגוון רחב ועשיר של שירותים, לקהל גדול של לקוחות.השירותים ניתנים לקבלנים ואדריכלים, לחברות עיסקיות, לבעלי מקצוע שונים מענף הבנייה והשיפוצים וכן ליזמים, מן המובילים בתחומם!אנו ממשיכים לחדש, לשפר ולהביא לקהל לקוחותינו, עסקיים ופרטיים כאחד את הסטנדנטים המתקדמים והחדישים ביותר, תוך הקפדה על איכות ואמינות המוצרים ובהתאמה למילניום השלישי. כל זאת ביחס אישי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר ובמגמה לשפר את איכות החיים במישור העסקי והפרטי כאחד.

אנא מלאו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם.